Betcool Giriş Sorunu

Betcool giriş sorunu yaşamamak için butonu kullanın ve son adrese sorunsuz ulaşın!

Tıkla, giriş yap!  Tıkla, üye ol!

Betcool Giriş Sorunu Neden Yaşanır?

Eğer Betcool sitesine giriş konusunda ve erişim konusunda sorunlar yaşıyorsanız biraz sizi bilgilendirmeye çalışalım. Her bahis oyuncusunun bildiği üzere siteler belli zamanlarda adres değişimine gitmektedirler. Tib engeli geldikten sonra sizler eski domain adresine erişmiş olabilir ve karşınıza mahkeme kararı ile engelleme metni çıkacaktır. Yeni domain bilgisi için web sitemizi ziyaret edebilir butonlarımızla yeni adrese gidebilirsiniz. 

Siteye ulaşıp giriş sorunu yaşıyorsanız da giriş bilgilerinizi unutmuş olabilirsiniz bu aşamada yapılacak şey şifrenizi değiştirmek. Kullanıcı adınızı da hatırlamıyorsanız canlı destek hattına bağlanıp bilgi alabiliyorsunuz.

Betcool Giriş Sorunu

Giriş Bilgilerini Unutanlar Ne Yapmalı?

Betcool giriş adresi ile siteye ulaştıktan sonra giriş yap butonuna tıklayıp kullanıcı adı ve şifrenizle giriş işlemini tamamlayabiliyorsunuz. Kullanıcı adınızı unutmanız durumunda canlı destek hattına bağlanmalısınız. Bağlandıktan sonra sorununuzu kısaca anlattığınızda size mutlaka yardımcı olacaklardır. Tc ve doğum tarihi bilgilerinizi de üyeliğinizi teyit etmek adına sizden isteyebilirler. 

Şifrenizi unuttunuz ve giriş sırasında sorun yaşıyorsanız yapacağınız şey oldukça basit. Şifremi unuttum botununa tıkladığınızda sizden mail adresinizi yada kullanıcı adınızı isteyecektir. Mail adresinize gelecek şifre yenileme linki ile şifrenizi güncelleyebiliyorsunuz.

Betcool Üyelik İşlemleri

Betcool’a üye olmak için kayıt ol butonuna tıklayın ve karşınıza çıkacak ilk pencere ile kayıt işleminize başlayın. İlk pencere de kullanıcı adı ve şifrenizi belirmeniz gerekiyor. Devam ettiğinizde sizden kişisel bilgileriniz istenecek. Tüm alanları eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Şifre yenilemek için dahi bu bilgilere ihtiyacınız olacak ve üyelik sırasında kullandığınız mail adresinize mail gelecektir. Yine olası problemlerde size mail veya telefonla ulaşmak istediklerinde sitenin işini kolaylaştırmak adına bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanız çok önemlidir.

Üye olma formunu doldurduktan sonra otomatik olarak siteye giriş yapmış oluyorsunuz ve domain değişikliklerinde yine aynı bilgilerle giriş yapabiliyorsunuz. Yeni üyelere özel olan bonusları da mutlaka incelemeli ve siteye kazançlı bir başlangıç yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.