Betcool Müşteri Hizmetleri

Betcool müşteri hizmetleri ekibi 7/24 oyuncuların sorularını yanıtlamak için aktif olarak hazırda bekleyen kişiler tarafından yönetilmektedir. Ekibin başında yıllarca bu piyasa da görev almış çeşitli sitelerde çalışmış kişiler bulunuyor. İşini layıkiyle yapan ve yapmaya çalışan ekiple iletişiminiz çok kolay olarak sağlanabiliyor. Site üzerinden bulabileceğiniz iletişim kanalları sayesinde en hızlı şekilde erişiminizi yapabilirsiniz.

Betcool yönetimi oyuncu memnuniyetine önem verirken, çözümleri de en hızlı şekilde yapmayı hedeflemektedir. Bu sebeple atacağınız maillere hemen gün içerisinde yanıt mutlaka gelecektir. Sorunuzun cevabını hemen alacağınız bir sistem oluşturulmuş durumdadır.

Betcool Müşteri Hizmetleri İletişim

Betcool iletişim kanalları sitenin en alt kısmında iletişim sayfasında oyuncular ve site ziyaretçileri için paylaşılmıştır. Siteye ulaşabileceğiniz mail adreslerini bizde sizinle paylaşalım. Site de paylaşılan bilgi şu şekildedir.

Görüş, önerileriniz ve sorunlarınızı [email protected] mail adresimize gönderebilir, sitemizde bulunan geri bildirim sayfasından da bize ulaşabilirsiniz.

Saat zaman farketmeden her an sorunlarınızla ilgili bu adrese mail atarak bilgi alma şansınız var. Derdinizi kısaca anlatın ve varsa görsellerle kanıtlayarak sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışın.

eğer belge istenmişse yine belgelerinizi de bu adrese göndermeniz gerekmektedir.

betcool müşteri hizmetleri

Betcool İletişim

Betcool iletişimin en kolay şekilde sağlandığı ender sitelerden biridir. Öyle ki site ile çalışan onlarca twitter hesabı ve bahis forumu bulunmaktadır. Tamamıyla günün her saati iletişim kurabiliyor olmanız oldukça iyidir ve avantajlıdır. Sorularınızı anında yanıtlayan kişiler site ile birebir iletişim halinde olacak ve size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Betcool müşteri hizmetleri çalışanları site de ki canlı destek hattı üzerinden sizin sorularınızı yanıtlamak için bekliyorlar. Birçok işleminizi bu alandan bağlantı kurularak yapabiliyorsunuz. Telefon numarası güncelleme, şifre güncelleme, hesap kapama gibi konularla ilgili bağlantı kurarak bilgi alabilirsiniz. Ekip oldukça profesyonel ve nazik olarak sizlere yanıtlar verecektir.

Site her konuda kendini kanıtlamış ve binlerce üyeye sahiptir. Bunun sebebi sevilmesi ve finansal işlerin hızlıca tamamlanması. Her oyuncu birkaç arkadaşına siteyi önererek oyuncu sayısının artmasına sebep olmaktadır. En iyi promosyon detayları ile site de her şey çok avantajlı ve oyuncular için karlıdır.

Tıkla, giriş yap!  Tıkla, üye ol!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.